background.jpg

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Kupiłam Paczkę z Pokątnej oraz inne gadżety. Czy one przyjdą wcześniej?


Nie. Kupując w ramach jednego zamówienia kilka rzeczy, płacąc raz za wysyłkę, wszystkie produkty otrzymujesz jednocześnie. W tej sytuacji termin wysyłki determinuje harmonogram Paczek z Pokątnej.
Kupiłam przez pomyłkę kilka razy tą samą rzecz. Czy możemy zmienić ilość?


Tak. Skontaktuj się z nami, wszyscy czasem jesteśmy Neville'ami Longbottomami ;)
Figurka Luny jest u Was za milion monet, a na popularnym serwisie jest taniej. Dlaczego?


Dlatego, że nasze figurki jak i każdy przedmiot jest oryginalny i licencjonowany, nie sprzedajemy podróbek, które mogą na pierwszy rzut oka kusić ceną, ale ich jakosć wykonania i wierność oryginałowi ma się jak Slytherin do Gryffindoru - to nie to samo ;)
Czy świece robicie sami, oraz czy są wegańskie?


Są wegańskie, przygotowywane na bazie wosku sojowego wybranego przez nas spośród wielu dostępnych na rynku. Przygotowujemy je samodzielnie, wg naszych receptur, dlatego czasem mogą mieć ograniczoną dostępność, kiedy np. zabraknie nam jakiegoś składnika. Jak to na eliksirach! :)
Chcę kupić Locomotor Box, ale już jeden mam. Nie chcę dubli, co robić?


Jeżeli chcesz mieć pewność, że otrzymasz inne gadżety niż poprzednio, napisz w komentarzu do zamówienia co otrzymałaś/eś, lub wyślij nam zdjęcie zawartości e-mailem. Nie rób tego poprzez insta. Tam mamy sa dużo wiadomości o wszystkim, głównie jednak podziwiamy tam zdjęcia i rozmawiamy o gadżetach.
Czy mogę zostać Waszym Prefektem?


I tak i nie. Po pierwsze, nabór na prefektów ogłaszamy sami, po drugie mamy określone wymagania co do tego w jaki sposób nasz Prefekt jest postrzegany w społecznosci czarodziejów i czarownic instagrama. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z social mediami, czeka Cię sporo pracy zanim zbudujesz odpowiedni wizerunek. Jeżeli znowu jesteś mugolem, który na codzień robi mugolski kontent niespokrewniony z Harry'm Potterem, wogóle nie mamy o czym rozmawiać.
Jestem chłopakiem a otrzymałem w swoim Locomotor Boxie szczotkę i opaskę do włosów z Gryffindoru. Co ja mam z tym zrobić?


Po pierwsze, drogi chłopcze, czy wypełniłeś odpowiednie rubryki skłądając zamówienie, czy się śpieszyłeś? Jeżeli otrzymałeś te produkty z wyniku naszego niedopatrzenia, ok, mea maxima culpa, zrobimy wymianę. Ale 90% 'pomyłek' wynika z pośpiesznego i błędnego sposobu składania zamówienia. Nasze Boxy są zajebiste, ale aby przyniosły maximum radochy, musimy wiedzieć dla kogo je przygotowujemy. Podaj wiek i płeć, ot co :)
Sowa inPostu powędrowała do innego Paczkomatu niż został wskazany, co robić?


Mhm, to się zdarza. Albo wtedy kiedy Poltergeist namiesza i wyśle paczkę gdzie indziej - wtedy szybko reagujemy, więc daj nam znać. Jednak czasem inPost serwisuje swoje paczkoamty i są niedostępne, lub są przepełnione. Wówczas albo my tworzymy etykietę kierując sowę do kolejnego najbliższego automatu paczkowego, albo kurier robi to celem jak najszybszego dostarczenia paczek. Niestety te mugole nie znają zaklęcia zwiększająco-zmniejszającego.
Kupiłem Paczkę z Pokatnej tydzień temu i nadal jej nie otrzymałem. Kiedy ją wyślecie?


Wyślemy ją zgodnie z harmonogramem. Paczka z Pokatnej to nie Locomotor Box i nie jest wysyłana na bieżąco. Termin wysyłki paczek miesięcznej widnieje zawsze w jej opisie oraz na naszej stronie głównej.
Chcę dla mojej córuni Locomotor Box. Ma 3 latka. Znajdziecie coś dla niej?


Nie. Niestety nie dysponujemy gadżetami dla dzieci w tym wieku, w sumie mało wiemy o dzieciach. Harry w "Kamieniu Filozozoficznym" miał 11 lat i uważamy, że książki są odpowiednie dla dzieci powiedzmy... od 8 roku życia? Dlatego, proponujemy Locomotor Box dla rodzica, a dziecko na pewno zachachmęci jakieś gadżety, jednak nie zamierzamy ponosić odpowiedzialności za ewentualne krzywdy, jakich dziecko w bardzo młodym wieku może doznać, bawiąc się przedmiotami dla niego niededykowanymi. CIĄGŁA CZUJNOŚĆ!!!

LOGO-SKLEPIK-Z-POKĄTNEJ-censored.png