Paczka z Pokątnej to comiesięczny box idealny dla mola książkowego. Zawiera pięknie wykonane rzeczy, które umilą długie wieczowy z książką i świetnie sprawdzą się w kompozycjach do bookishowych zdjęć. Co miesiąc będzie to inny box, różniący się tematem przewodnim. Główną atrakcją jest obecność od trzedch do czterech Światłoklików - naszych wyjątkowych świec pełnych magii. Liście, Fusy i Patronusy to nasze autorska seria magicznych napoi (przede wszystkim herbata, kawa i gorąca czekolada). W środku znaleźć możesz kubek, szklankę lub garnuszek, zakładki, ręcznie wykonane repliki z świata magii jak np. drewniane różdżki, magiczne eliksiry, artykuły piśmiennicze, oraz wiele różnych przedmiotów, które Czarodzieje i Czarownice mogą znaleźć na ulicy Pokątnej. 

PACZKA LISTOPADOWA

PACZKA GRUDNIOWA

PACZKA STYCZNIOWA

PACZKA LUTOWA

Nasze poprzednie paczki:

Plan paczek

i  rozkład  lotów sów:

paczka-z-pokatnej-czerwiec.jpg

Paczka z Pokątnej - Czerwiec

paczka-z-pokatnej-maj.jpg

Paczka z Pokątnej - Maj

WYPRZEDZANE

ZAMAWIAJ

Paczka z Pokątnej sprzedawana jest w formule comiesięcznego boxa niespodzianki. Zamawiasz 'w ciemno' a my zapewniamy box zgodny z tematyką, a zakupu dokonujesz w oparciu o zawartość poprzdnich boxów - boxy się różne, ale zarówno jakość, jak i przeznaczenie przedmiotów będzie podobne. Dodatkowo ujawniamy temat, wskazówki, uchylamy rąbka tajemnicy. 
Niestety, kiedy już zamkniemy zamówienia na dany miesiąc lub boxy nam się wyprzedadzą, nie ma już szansy na jego zakup. To czyni go unikalnym i magicznym.

 

Luty, 2020

 

Styczeń, 2020

 

Grudzień, 2019

 

Listopad, 2019

 

Październik, 2019

 

Wrzesień, 2019