Paczka z Pokątnej to comiesięczny box idealny dla mola książkowego. Zawiera pięknie wykonane rzeczy, które umilą długie wieczowy z książką i świetnie sprawdzą się w kompozycjach do bookishowych zdjęć. Co miesiąc będzie to inny box, różniący się tematem przewodnim. Główną atrakcją jest obecność od trzedch do czterech Światłoklików - naszych wyjątkowych świec pełnych magii. Liście, Fusy i Patronusy to nasze autorska seria magicznych napoi (przede wszystkim herbata, kawa i gorąca czekolada). W środku znaleźć możesz kubek, szklankę lub garnuszek, zakładki, ręcznie wykonane repliki z świata magii jak np. drewniane różdżki, magiczne eliksiry, artykuły piśmiennicze, oraz wiele różnych przedmiotów, które Czarodzieje i Czarownice mogą znaleźć na ulicy Pokątnej. 

Plan paczek

i  rozkład  lotów sów:

paczka-z-pokatnej-LUTY.jpg

WYPRZEDZANE

Paczka z Pokątnej Styczniowa

zamawiaj :)

Wysyłka 20-25 stycznia.

Paczka z Pokątnej sprzedawana jest w formule comiesięcznego boxa niespodzianki. Zamawiasz 'w ciemno' a my zapewniamy box zgodny z tematyką, a zakupu dokonujesz w oparciu o zawartość poprzdnich boxów - boxy się różne, ale zarówno jakość, jak i przeznaczenie przedmiotów będzie podobne. Dodatkowo ujawniamy temat, wskazówki, uchylamy rąbka tajemnicy. 
Niestety, kiedy już zamkniemy zamówienia na dany miesiąc lub boxy nam się wyprzedadzą, nie ma już szansy na jego zakup. To czyni go unikalnym i magicznym. Wyjątkiem są zawarte w boxach Światłokliki. 

Kupisz je tu:

Sierpień, 2019

Wrzesień, 2019

Październik, 2019

Wonder Witch

Love Box,

madame?

Paczka z Pokątnej

na LUTY: 

temat Quidditch!

Grasz?

Bezpieczne i szybkie wysyłki gwarantują:

Znajdziesz u nas wyłącznie oryginalne gadżety i zabawki wiodących marek: