background.jpg

Paczka z Pokątnej to comiesięczny box idealny dla mola książkowego. Zawiera pięknie wykonane rzeczy, które umilą długie wieczowy z książką i świetnie sprawdzą się w kompozycjach do bookishowych zdjęć. Co miesiąc będzie to inny box, różniący się tematem przewodnim. Główną atrakcją jest Światłoklika - jednej z naszych wyjątkowych świec pełnych magii. Liście, Fusy i Patronusy to nasze autorska seria magicznych napoi (przede wszystkim herbata, kawa i gorąca czekolada). W środku znaleźć możesz kubek, parasol, szklankę, figurki, torby, garnuszek, zakładki, ręcznie wykonane repliki z świata magii jak np. drewniane różdżki, magiczne eliksiry, artykuły piśmiennicze, oraz wiele różnych przedmiotów, które Czarodzieje i Czarownice mogą znaleźć na ulicy Pokątnej. 

Plan paczek

i  rozkład  lotów sów:

WYPRZEDZANE

Paczka z Pokątnej - Listopad

wysyłka: 25-27.11.2020

paczka-z-pokatnej-LISTOPAD.jpg

Paczka z Pokątnej - Październik

wysyłka: 26-28.10.2020

paczka-z-pokatnej-GRUDZIEN.jpg

Paczka z Pokątnej - Grudzień

wysyłka: 21-23.12.2020.

Termin wysyłki może ulec zmianie. Jest to paczka miesięczna nie świąteczna, proszę jej nie traktować jako prezentu na święta, który dotrze na czas.

wkrótce

Paczka z Pokątnej sprzedawana jest w formule comiesięcznego boxa niespodzianki. Zamawiasz 'w ciemno' a my zapewniamy box zgodny z tematyką, a zakupu dokonujesz w oparciu o zawartość poprzdnich boxów - boxy się różne, ale zarówno jakość, jak i przeznaczenie przedmiotów będzie podobne. Dodatkowo ujawniamy temat, wskazówki, uchylamy rąbka tajemnicy. 
Niestety, kiedy już zamkniemy zamówienia na dany miesiąc lub boxy nam się wyprzedadzą, nie ma już szansy na jego zakup. To czyni go unikalnym i magicznym.

Nasze poprzednie paczki:

PACZKA LISTOPADOWA

PACZKA GRUDNIOWA

PACZKA STYCZNIOWA

PACZKA LUTOWA

 

Luty, 2020

 

Styczeń, 2020

 

Grudzień, 2019

 

Listopad, 2019

 

Październik, 2019

 

Wrzesień, 2019

 

Sierpień, 2019

1/2

Bezpieczne i szybkie wysyłki gwarantują:

Znajdziesz u nas wyłącznie oryginalne gadżety i zabawki wiodących marek:

Harry Potter characters, names and related indicia are trademarks for and © Warner Bros. Ent.

All rights reserved. TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.