background.jpg

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA


    Po poprawnym złożeniu zamówienia, otrzymasz informację drogą e-mail, z podziękowaniem za złożenie zamówienia wraz z przydzielonym numerem zamówienia. Dopiero posiadając numer zamówienia i potwierdzenie, masz pewność, że my również je otrzymaliśmy, a płatność została dokonana poprawnie. Nie przyjmujemy zamówień drogą mailową.
 
    Udało się! Przystępujemy do realizacji! :) Po otrzymaniu potwierdzenia, w zależności od wybranej metody płatności, zostanie one przez nas przygotowywane do wysyłki (wyjątkiem jest sytuacja kiedyw zamówieniu jedną z pozycji jest Paczka z Pokątnej posiadająca odrębny czas wysyłki, lub produkt z kategorii NA ŻYCZENIE - wówczas przystępujemy do importu produktu).


    W zależności czy przedmiotem Twojego zamówienia były produkty dostępne od ręki, czy Paczka z Pokątnej (będąca produktem cyklicznym o wyznaczonych terminach realizacji) przystąpimy do przetwarzania Twojego zamówienia. O wysyłce, poinformujemy Cię w e-mailu zwierającym numer Twojego zamówienia oraz nr śledzenia paczki. Czas wysyłki to 2-7 dni roboczych, ale 80% zamówień wysyłamy w ciągu 48h.

Paczki z Pokątnej / Paczki cykliczne z wyznaczonym terminem realizacji.


    Zamawiając Paczkę z Pokątnej lub jakikolwiek inny box z oznaczonym terminem wysyłki, zamawiasz pudełko-niespodziankę na miesiąc podany w opisie przedmiotu w naszym sklepie.  Dokonując zamówienia zgadzasz się na taki termin realizacji zamówienia. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się zamówić pudełko-niespodziankę (tzw. mystery box), potwierdzasz również, że świadomie kupujesz pudełko nieujawnionych przedmiotów. Paczki te zawierają unikatowe przedmioty przygotowywane przez nas zgodnie z ilością dostępną w puli na dany miesiąc, dla osób, które zgodziły się to otrzymać. Zamawiasz usługę wykonania z należytą starannością i zgodnie z Twoim życzeniem tematycznej paczki niespodzianki. Zwroty nie są akceptowane, za wyjątkiem sytuacji, w której któryś z przedmiotów dotarł do Ciebie uszkodzony. 

Bezpieczne i szybkie wysyłki gwarantują:

Znajdziesz u nas wyłącznie oryginalne gadżety i zabawki wiodących marek:

Harry Potter characters, names and related indicia are trademarks for and © Warner Bros. Ent.

All rights reserved. TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.