SKŁADANIE ZAMÓWIENIA


    Po poprawnym złożeniu zamówienia, otrzymasz informację drogą e-mail, z podziękowaniem za złożenie zamówienia wraz z przydzielonym numerem zamówienia.
Jeżeli nie dostałeś potwierdzenia, Twój koszyk zapewne nadal jest pełen i zamówienie nie zostało złożone poprawnie w naszym sklepie, lub  adres e-mail, którego użyłeś został wprowadzony błędnie.
    W takim przypadku złóż zamówienie ponownie. Dopiero posiadając numer zamówienia i potwierdzenie, masz pewność, że my również je otrzymaliśmy. Poprawne wprowadzenie zamówienia w nasz system sklepowy jest wyłącznym sposobem w jaki można u nas składać zamówienia.  Nie przyjmujemy zamówień drogą mailową.
 
    Po otrzymaniu potwierdzenia, w zależności od wybranej metody płatności, zostanie one przetwarzane. Po otrzymaniu płatności, odnotujemy to, o czym poinformujemy Cię w automatycznym e-mailu zawierającym numer Twojego zamówienia oraz jego podgląd. Udało się! Przystępujemy do realizacji! :)

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE.

Z płatności pobraniowej wyłączone są PACZKI Z POKĄTNEJ. Te miesięczne boxy realizowane są zgodnie z opłaconymi zamówieniami. Niestety, zbyt wiele nieletnich osób odwiedza Pokątną, aby narażać rodziców na niespodziewane wizyty kurierów z terminalem.

    W zależności czy przedmiotem Twojego zamówienia były produkty dostępne od ręki, czy Paczka z Pokątnej (będąca produktem cyklicznym o wyznaczonych terminach realizacji) przystąpimy do przetwarzania Twojego zamówienia. O każdym etapie, będziemy informować Cię w e-mailach zwierających numer Twojego zamówienia.

Paczki z Pokątnej / Paczki cykliczne z wyznaczonym terminem realizacji.


    Zamawiając Paczkę z Pokątnej lub jakikolwiek inny box z oznaczonym terminem wysyłki, zamawiasz pudełko-niespodziankę na miesiąc podany w opisie przedmiotu w naszym sklepie.  Dokonując zamówienia zgadzasz się na taki termin realizacji zamówienia. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się zamówić pudełko-niespodziankę (tzw. mystery box), potwierdzasz również, że świadomie kupujesz pudełko nieujawnionych przedmiotów. Paczki te zawierają unikatowe przedmioty przygotowywane przez nas zgodnie z ilością dostępną w puli na dany miesiąc, dla osób, które zgodziły się to otrzymać. Zamawiasz usługę wykonania z należytą starannością i zgodnie z Twoim życzeniem tematycznej paczki niespodzianki. Zwroty nie są akceptowane, za wyjątkiem sytuacji, w której któryś z przedmiotów dotarł do Ciebie uszkodzony. 

LOGO-SKLEPIK-Z-POKĄTNEJ-censored.png

Zapisz się na listę oczekujących na nowe Funko 

104-patronus-harry-potter-pop-vinyl-400x

Bezpieczne i szybkie wysyłki gwarantują:

Znajdziesz u nas wyłącznie oryginalne gadżety i zabawki wiodących marek:

Harry Potter characters, names and related indicia are trademarks for and © Warner Bros. Ent.

All rights reserved. TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.