MYSTERY BOXY już są na pokątnej!

Paczka

z

pokAtnej

Paczka z Pokątnej to box idealny dla mola książkowego. Zawiera pięknie wykonane rzeczy, które umilą długie wieczowy z książką i świetnie sprawdzą się w kompozycjach do bookishowych zdjęć. Co miesiąc będzie to inny box, różniący się tematem przewodnim. Główną atrakcją jest obecność od trzedch do czterech Światłoklików - naszych wyjątkowych świec pełnych magii. Liście, Fusy i Patronusy to nasze autorska seria magicznych napoi (przede wszystkim herbata, kawa i gorąca czekolada). W środku znaleźć możesz kubek, szklankę lub garnuszek, zakładki, ręcznie wykonane repliki z świata magii jak np. drewniane różdżki, magiczne eliksiry, artykuły piśmiennicze, oraz wiele różnych przedmiotów, które Czarodzieje i Czarownice mogą znaleźć na ulicy Pokątnej. 

Więcej o Paczce z Pokątnej oraz wybrane przedmioty z poprzednich boxów znajdziesz w zakładce PACZKA Z POKĄTNEJ.

Aktualnie zbieramy zamówienia na Paczkę z Pokątnej

na miesiąc KWIECIEŃ.

MEGA Mystery box

Magiczny box niespodzianka! Daj się zaskoczyć, a nie zawiedziemy Cię. 

MEGA MYSTERY BOX za 149.90zł! Co znajdziesz w środku?


- licencjonowane gadżety 5 szt (m. in. gadżety Funko, breloczki, kubki, zeszyty, notatniki, słodycze, portfele, etui na dokumenty, torby, magnesy, przypinki, karty do gry i wiele innych losowo dobieranych magicznych przedmiotów) 

- światłoklik Twojego wyboru - o wyborze poinformuj w komentarzu, w przeciwnym wypadku otrzymasz losowy

- fajne rzeczy do noszenia wykonane według naszego projektu ilość - 4 szt. Mamy ponad 30 różnych wzorów koszulek, toreb, bluz i czapek, które stworzyliśmy sami - wybierzemy je tak, aby pasowały na Ciebie

- garść gratisów w postaci naklejek, zakładek do książek, pocztówek i przypinek inspirowanych światem Harry'ego Pottera stworzonych przez nas

 

Ponadto, MEGA MYSTERY BOX zawiera wykonany ręcznie z wysoką dokładnością List informujący o przyjęciu do Hogwartu! Ciągle czekasz na sowę! Ten box jest dla Ciebie!

Box z Miodowego Królestwa

Magiczny box zawierający selekcję wszystkich słodyczy z Harry'ego Pottera z naszej oferty oraz licencjonowany kubek i T-shirt.

Za 119,90 zł otrzymasz paczkę wypełnioną przedmiotami o wartości rynkowej powyżej 200zł! 

W środku znajdzie się:

- Kremowe Piwo

- Fasolki małe (35g)

- Fasolki duże (54g)

- Ślimaki

- Czekoladowe Stworzenia

- Żelkowe Stworzenia

- Czekoladowe herby Hogwartu

- Czekoladowa Żaba

- Kubek podróżny serii HUSKUP wykonany z łusek ryżu (Tak, jest EKO i żaden skrzat domowy nie ucierpiał przy jego produkcji)

- 2 T-shirty

MINI Mystery Box

9 MINI

 Swiatłoklików

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z świecami sojowymi i nie wiesz jeszcze, które będą Twoimi ulubionymi zapachami ta bombonierka pełna niespodzianek będzie dla Ciebie idealna. Jeżeli zaś uwielbiasz nasze świece i chcesz obdarować drugą osobę, która kocha świece tak jak Ty, ten urodzaj zapachów zamknięty w słoiczkach wylegujących się na miękkim sianku będzie idealnym upominkiem na długie zimowe wieczory :)

9 mniejszych wersji naszych świec sojowych. Mystery, ale wiemy, że o tej porze roku ma być świątecznie :)

Bezpieczne i szybkie wysyłki gwarantują:

Znajdziesz u nas wyłącznie oryginalne gadżety i zabawki wiodących marek:

Harry Potter characters, names and related indicia are trademarks for and © Warner Bros. Ent.

All rights reserved. TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.